Project name:

Glass partitions and interactive partition SMART-i-WALL® in KOMA Modular

Place: Vizovice, Czech Republic
Functions: 2018
Products:

Micra II, SMART-i-WALL

Z MILÁNA ZPĚT DO VIZOVIC

Jedná se o bývalý český pavilon EXPO 2015, který byl přemístěn zpět k výrobci KOMA MODULAR ve Vizovicích a slouží jako polyfunkční administrativní budova a veřejné výstavní centrum, které se nachází v přízemí. Ve dvou dalších patrech jsou kancelářské prostory. Na střeše je posezení a bylinková zahrada s výhledem na areál firmy, přírodu i Vizovice.

Vnitřní prostor objektu je industriálně laděný. Není zde žádný sádrokarton, ale je zde železo, dřevo, sklo a typické průmyslové prvky. Naše bezrámové příčky MICRA II s černými zárubněmi nechávají volně plynout prostor a přitom zajišťují dostatečné akustické pohodlí a soukromí. Pro meetingy je jednací místnost vybavena naší interaktivní stěnou SMART-i-WALL, která integruje všechny důležité technologie. Obraz a zvuk včetně přenosu v kvalitě 4K a dotykových gest pro rychlé a intuitivní ovládání.

Vnitřní prostor je otevřený po střechu, atriem se vine od prvního podlaží až po střechu umělecké dílo, spirálovité plátno s barevnými motivy, které vytvořila Barbora Šlapetová a je v kontrastu s industriálním prostředím.

Interested in what we do and offer? Contact us!

Interested in our solutions? Looking for a quote, or just want to ask something? Do not hesitate to contact us!

LIKO-SRodinný podnikCZGBCAMSPISO 14001ISO 9001